Privacy Policy
Contact Us
 
   
  Search Home : World : Shqip : Sporte

See Also:

 • Faqja e Xhebrailave dhe Engjujve: Informacione dhe fotografi nga klubi sportiv.
 • Federata Shqiptare e Futbollit: Fotot, ndeshjet, informacionet mbi organizimet nderkombetare te Ekipit Kombetar, klasifikimi dhe rezultatet e kategorise A dhe B.
 • Klubi i Futbollit APOLONIA: Lajmet, ndeshjet, fotot, trofet dhe rezultatet e klubit.
 • Komuniteti Olimpik Kombetar Shqiptar: Faqja zyrtare me informacione per evenimentet dhe atletet.
 • Partizani: Informacione mbi skuadren e Partizanit. Kampionati, kupa, golashenuesit, renditje, statistika, profilet e lojtareve te kuq dhe lajme nga futbolli shqiptar dhe Ligen A1.
 • Partizani Online: Lajme, statisktika, renditje, rezultate nga me te fundit si dhe historia, lojtaret dhe foto per "Demat e Kuq".
 • Rrjeti Informatik i Futbollit Shqiptar: Mund te gjeni informacione nga kampjonati e kombetarja, organizimet nderkombetare, lajme dhe foto sportive.
 • SK Tirana Online: Gjithçka mbi SK tirana: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mëdhenj, SK Tirana sot, Klubi, Skuadra, presidenti, lajmet e fundit, statistika, foto.
 • SportAlbania.com: Lajmet sprotive nga trojet shqiptare, foto dhe te dhena per lojtaret.
 • Sporti Shqiptar: Gazeta Sporti mbi sportin shqiptar, kategorine e pare dhe te dyte lajme nga sporti ne vend dhe neper bote.
 • Sporti Sot: Rezultatet e ndeshjeve të futbollit, volejbollit dhe basketbollit. Lajmet ne lidhje me kampinatin dhe kupen e Shqiperise.
 • Tenis Tirana: Informacione mbi sportin e tenisit dhe zhvillimin e tij ne Shqiperi.
 • Zebra Tirana: Klubi ndekombetar ne internet i tifozève te KS "Tirana".

This category in other languages:
English Icelandic Afrikaans
Arabic Armenian Azerbaijani
Asturian Malay Belarusian
Bosnian Brezhoneg Bulgarian
Catalan Chinese Simplified Chinese
Welsh Danish German
Estonian Spanish Esperanto
Basque Farsi Faroese
French Frisian Galician
Scots Gaelic Greek Hebrew
Hindi Croatian Indonesian
Interlingua Italian Japanese
Kannada Korean Latvian
Luxembourgish Lithuanian Latin
Hungarian Macedonian Dutch
Norwegian Polish Portuguese
Punjabi Romanian Romansh
Russian Sardinian Slovenian
Slovak Serbian Finnish
Swedish Tagalog Taiwanese
Tamil Tatar Turkish
Thai Ukrainian Vietnamese
Czech     

Custom Search
 
Help build the largest human-edited directory on the web.
Submit a Site - Open Directory Project - Become an Editor
Copyright 2005-2019 All rights reserved, AllSites, LLC