Privacy Policy
Contact Us
 
   
  Search Home : World : Türkçe : Kültür ve Sanat : Film ve Sinema : Festivaller
  • Ankara Uluslararası Film Festivali: Yıllık festival hakkında haberler, başvuru formu, program, geçmiş senelerin festival bilgilerini içeren bir arşiv ve organizasyonu üstlenen vakıf üzerine bilgiler.
  • Antalya Altın Portakal Film Festivali: Etkinlikler ve program, ödül kazanan filmlerin listesi, festivalin tarihçesi, diğer haberler ve bültenler.
  • Avrupa Filmleri Festivali: Gezici festival üzerine bilgiler, geçmiş senenin festivallerinden oluşan bir arşiv, posterler ve haberler.
  • Paso Öğrenci Filmleri Festivali: Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İletisim ve Tasarım bölümü ile Ankara Üniversitesi İletisim Fakültesi tarafından düzenlenen yıllık film festivali ile ilgili bilgiler, başvuru formları, program.
  • Safranbolu Altınsafran Belgesel Film Festivali: 2000 yılından beri her yıl Eylül ayında düzenlenen amatör ve profesyonel kategorideki belgesel film ile senaryo yarışmaları başta olmak üzere çeşitli etkinliklerle yoğun bir programa sahip olan festival ile ilgili bilgiler.
  • Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali: Festivali çerçevesinde yapılacak olan kısa film öyküsü yarışması, kısa filmin gelişmesine katkıda bulunmanın ötesinde, kadının toplumsal cinsiyet rolünün sorgulanmasına ve filmlerde bu bakış açısının yaygınlaştırılmasına olanak sağlamak amacıyla güdüyor.

 

Custom Search
 
Help build the largest human-edited directory on the web.
Submit a Site - Open Directory Project - Become an Editor
Copyright 2005-2019 All rights reserved, AllSites, LLC